Świat Kehrena

W mrocznym świecie dalekiej przyszłości istnieje tylko wojna..


#1 2009-03-13 15:55:36

Wilczarz

Kapitan Kerhena

9157955
Zarejestrowany: 2008-12-30
Posty: 28

Rekrutacja na władców ras

No dobra...Jeżeli o to chodzi , sprawa wygląda tak :

Dominium Tau -
Nekroni -
Siostry Bitwy -
Orkowie -
Eldarzy - Hiroyuki
Kosmiczni Marines Chaosu -
Kosmiczni Marines - Wilczarz 

W podaniach opiszcie swoje doswiadczenia z innymi forami to , czemu chcecie być władcami ras oraz jak wyglądacie (Władca Rasy zwyle czymś sie wyróżnia , ale nie musi ). Na moją pocztę (forumową , tj. Prywatna Wiadomość > PW) wyślijcie pomysły na krainy swych ras i ich rozwinięcie


"Nie ujdzie żaden z morderców ludu! Co na tej ziemi od początku trwał! Grzmij Piorunie, hen z mojej stanicy! Niechaj poznają, jaka tkwi w nas Moc! Karmię ostrze krwią plugawych gadów! Ich słabe krzyki wnet pochłonie noc!"

Offline

 

#2 2009-03-13 16:24:35

Blood Elf

Członek Rady

6614364
Skąd: W Łodzi ^_^
Zarejestrowany: 2009-03-12
Posty: 18
WWW

Re: Rekrutacja na władców ras

Siostry bitwy.
Moje doświadczenie- nie mam dużego doświadczenia, ale już w jednej grze jestem modem ^_^
imię: Blood Elf
wiek: 16 lat XD (Oczywiście jako postać w grze)
charakter: Jestem miła i sympatyczna. Tak że jestem inteligentna i mądra. Lubię pomagać innej osobie w potrzebie. Nigdy nie ufam obcym.
Potrafię: Doskonale walczę płomiennym mieczem i strzelam z cieplnej broni. Umiem stwarzać miksturami, którymi mogę leczyć innych.
Wygląd: Długie, jasne włosy. Mam niebieski oczy i noszę na sobie szatę psionika, która mnie doskonale chroni. Przeważnie noszę na sobie bransoletki i naszyjniki z fioletowym brylantem.

Ostatnio edytowany przez Blood Elf (2009-03-14 08:44:06)


http://img407.imageshack.us/img407/8316/beztytuuumu.png

"Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej Ci jej zostanie."
"Miłość niesie ze sobą wielkie szczęście, o wiele większe od bólu, który przynosi tęsknota."

"Przyjaźń podwaja radość, a o połowę zmniejsza przykrości."
"Ptak - gniazdo, pająk - sieć, człowiek - przyjaźń."

Offline

 

#3 2009-03-13 16:48:56

Wilczarz

Kapitan Kerhena

9157955
Zarejestrowany: 2008-12-30
Posty: 28

Re: Rekrutacja na władców ras

Jednomyślną decyzją Rady Starszych zostałaś przyjęta! Witamy wśród Władców Ras!


"Nie ujdzie żaden z morderców ludu! Co na tej ziemi od początku trwał! Grzmij Piorunie, hen z mojej stanicy! Niechaj poznają, jaka tkwi w nas Moc! Karmię ostrze krwią plugawych gadów! Ich słabe krzyki wnet pochłonie noc!"

Offline

 

#4 2009-11-14 09:02:55

Ryukuza

Nowy użytkownik

7637254
Call me!
Zarejestrowany: 2009-11-14
Posty: 7

Re: Rekrutacja na władców ras

Kosmiczni Marines Chaosu (chociaż wolałbym Eldarów)
Ryukuza
Mam doświadczenie w wielu grach przeglądarkowych i w niejednej byłem lub miałem jakieś stanowisko
Wiek: 30, ale wygląda na jakieś 35 (w grze)
Charakter: Urodzony strateg, używa emocji i empatii przeciwko innym. Potrafi pokój idealny zmienić w prawdziwe piekło. Jednak umie pomóc i się zaprzyjaźnić, chociaż przeważnie jest tajemniczy
Wygląd: Posiada dwa amulety, długie czarne włosy, praktycznie zawsze uwiązane w kucyk, czasami ma tam różne igły, ma czarną pelerynę i długi srebrny kostur, ma oczy, które często zmieniają kolor i bladą twarz
Umiejętności: Potrafi posługiwać się kulami energii i tarczami, niezbyt dobrze posługuje się miksturami, posiada także Dar Emaptii, czego używa do manipulacji innymi ludźmi

Ostatnio edytowany przez Ryukuza (2009-11-14 09:14:35)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.oroboros.pun.pl www.flaschenboys.pun.pl www.chocolatenostale.pun.pl www.footballmanager.pun.pl www.wayofninja.pun.pl