Świat Kehrena

W mrocznym świecie dalekiej przyszłości istnieje tylko wojna..


#1 2009-01-11 20:36:41

Wilczarz

Kapitan Kerhena

9157955
Zarejestrowany: 2008-12-30
Posty: 28

1408

1408 to horror (ale jak dla mnie mało straszny) o pisarzu o imieniu i nazwisku , których nie pamiętam |D.
Bohater jest po stracie córki i rozwodzie , zarabia na życie pisaniem powiesci o nawiedzonych domach , które odwiedza w  różnych częściach kraju.Ale w duchy sam nie wierzy.Pewnego dnia dostaje list od przyjaciela , który przestrzega go przed pokojem 1408 w pewnym duużym hotelu. Co było dalej wiadomo - bohater jedzie do  hotelu , gdzie z początku jego dyrektor pokazuje mu wszystkie dziwne zgony , jakie miały w nim miejsce (np. utopienie się twarzą w rosole O.o) i nie chce mu dać pokoju. Po długich ceregielach bohater spędza tam noc.Dość nieciekawą , że tak się wyrażę....


"Nie ujdzie żaden z morderców ludu! Co na tej ziemi od początku trwał! Grzmij Piorunie, hen z mojej stanicy! Niechaj poznają, jaka tkwi w nas Moc! Karmię ostrze krwią plugawych gadów! Ich słabe krzyki wnet pochłonie noc!"

Offline

 

#2 2009-01-11 20:44:13

Hiroyuki

Człoenk Rady

Zarejestrowany: 2009-01-06
Posty: 1

Re: 1408

Podobał mi się ten "horror" <: Strasznych scen raczej nie było, ale spoko xP...
Co innego "Oko" omg XD Miało kilka zbyt nagłych scen XD (przyjaciółka przeraziła mnie swoim wrzaskiem, myślałam że wtedy umrę.. ) XD

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.samochud-fan.pun.pl www.darkbiotech.pun.pl www.pokemon-adventure22.pun.pl www.menadzer2009zuzlowy.pun.pl www.nowytemat.pun.pl