Świat Kehrena

W mrocznym świecie dalekiej przyszłości istnieje tylko wojna..


#1 2008-12-30 23:06:12

Wilczarz

Kapitan Kerhena

9157955
Zarejestrowany: 2008-12-30
Posty: 28

Regulamin

1."Nie offtopujemy , nie spamujemy , używamy opcji zmień!"
2.Starajcie się nie używać wulgaryzmów.W krytycznych sytuacjach przymknę na to oko , ale nie przesadzajcie i cenzurujcie to (np. "ogwiazdkować" dany wyraz - *****)
3.Zawsze słuchajcie się adminów/modów
4. Forum to nie śmietnik – jeśli Twój post niczego nowego nie wniesie do dyskusji i piszesz jedynie np. ”No właśnie!”, „Zgadzam się z powyższym”, nie zamieszczaj go. Uzasadnij swoje zdanie
5.Pisząc unikaj stosowania samych wielkich liter Oznacza to krzyk , a w wiekszości spraw nie ma do niego powodu
6.Wszelkie przejawy nabijania postów będą zwlaczane
7.Błagam , nie piszcie postów typu  "HeJ cO TaM u WaS SlyChAc." albo "robish, lubish, wnerwiash", bo to czasem naprawdę wkurza.
8.Admini mogą usuwać wątki i posty , jeżeli uznają , że są one niezgodne z regulaminem
9.Zarówno w postach jak i w dodawanych fotach nie zamieszczajcie treści nieodpowiednich dla osób poniżej 12. roku życia
10.Nie obrażajcie innych użytkowników!

                                  NAPISY KOŃCOWE (XD):

a)Proszę o zastosowanie się do regulaminu i niełamanie go

b)Co do podań : hierarchię w rasie i dostępne profesje ustala władca rasy. Punkt "Ewentualne zdolności psioniczne" dotyczy tylko tych , którzy będą mieli w hierarchii rangę , która pozwala na to (np. o Kosmicznych Marines Chaosu może być to Czarnoksiężnik)

c)Na forach "rasowych" będzie obowiązywała taka....hmm.....epicka gadanina tzn. wcielanie się wymyśloną przez siebie postać

Ponadto pragnę zamieścić specjalne podziękowania dla Szanownej Założycielki I Adminki Forum "Filary Świata" The*Darkness Za Pomoc W Tworzeniu Forum ;]


"Nie ujdzie żaden z morderców ludu! Co na tej ziemi od początku trwał! Grzmij Piorunie, hen z mojej stanicy! Niechaj poznają, jaka tkwi w nas Moc! Karmię ostrze krwią plugawych gadów! Ich słabe krzyki wnet pochłonie noc!"

Offline

 

#2 2009-03-14 09:18:25

Blood Elf

Członek Rady

6614364
Skąd: W Łodzi ^_^
Zarejestrowany: 2009-03-12
Posty: 18
WWW

Re: Regulamin

Jak byś mógł to dodaj: " Jak ktoś przeczyta regulamin to proszę się po nim podpisać i zaakceptować. "

No ta ja już się od razu podpiszę XD

imię: Blood Elf
Zaakceptowałam regulamin i zrozumiałam.


http://img407.imageshack.us/img407/8316/beztytuuumu.png

"Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej Ci jej zostanie."
"Miłość niesie ze sobą wielkie szczęście, o wiele większe od bólu, który przynosi tęsknota."

"Przyjaźń podwaja radość, a o połowę zmniejsza przykrości."
"Ptak - gniazdo, pająk - sieć, człowiek - przyjaźń."

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sea-world.pun.pl www.e-suba.pun.pl www.sp34rocznik2010.pun.pl www.envoysofsky.pun.pl www.viawwwgame.pun.pl