Świat Kehrena

W mrocznym świecie dalekiej przyszłości istnieje tylko wojna..


  • Index
  •  » Gry
  •  » Wasze ulubione gry komputerowe ;]

#1 2009-03-14 09:49:32

Blood Elf

Członek Rady

6614364
Skąd: W Łodzi ^_^
Zarejestrowany: 2009-03-12
Posty: 18
WWW

Wasze ulubione gry komputerowe ;]

Tytuł mówi sam za siebie. No to zaczynamy ^_^

Lubię: World of Warcraft. Gram Night Elfem- Druid i Blood Elfem- Czarny Rycerz. Mam jeszcze tam parę postaci na 80lvl, ale za nimi nie przepadam... Titan Quest, Wiedźmin, Neverwinter II. O.o Neverwinter jest suuper. Gram Pół Elfem- druidem XD No i jeszcze kocham Simsy 2... Mam rodzinkę która ma z 6 pokolenia jakoś tak ;] No i niedługo wyjdzie 3. Ciekawe co się zmieni... Wiem tylko że wyjdą bloki :]


http://img407.imageshack.us/img407/8316/beztytuuumu.png

"Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej Ci jej zostanie."
"Miłość niesie ze sobą wielkie szczęście, o wiele większe od bólu, który przynosi tęsknota."

"Przyjaźń podwaja radość, a o połowę zmniejsza przykrości."
"Ptak - gniazdo, pająk - sieć, człowiek - przyjaźń."

Offline

 

#2 2009-04-03 14:49:54

Wilczarz

Kapitan Kerhena

9157955
Zarejestrowany: 2008-12-30
Posty: 28

Re: Wasze ulubione gry komputerowe ;]

Ooo...trochę tego jest xD Ale z tych ważniejszych : Wszystkie części i dodatki Spellforce , Wiedźmin , Stalker (obie części) , Warhammer 40k , Dark Messiah , TES IV : Oblivion , Gothic 1 & 2


"Nie ujdzie żaden z morderców ludu! Co na tej ziemi od początku trwał! Grzmij Piorunie, hen z mojej stanicy! Niechaj poznają, jaka tkwi w nas Moc! Karmię ostrze krwią plugawych gadów! Ich słabe krzyki wnet pochłonie noc!"

Offline

 
  • Index
  •  » Gry
  •  » Wasze ulubione gry komputerowe ;]

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.e-suba.pun.pl www.anielskametanoia.pun.pl www.sea-world.pun.pl www.viawwwgame.pun.pl www.envoysofsky.pun.pl